| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 | 1800 Kelvin | 140 Lumen |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 1800 K |
| Šviesos srautas | 140 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5704924013577 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |