| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | pace protection flat chain 1m steel sg |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Kabelių grandinė
|
| ETIM | EC002596 |
| Plotis | 160 mm |
| Aukštis | 22 mm |
| Ilgis | 1000 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4012002246153, 4012002246153 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012002246153 |
| Spalva | Pilkas |
| Be halogeno | Yes |
| RAL numeris | 7011 |
| Medžiagos kokybė | Kita |