| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | P550 SEL CW 12V 200 100 IP68 B |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Plotis | 16.8 mm |
| Spinduliuotės kampas | 155 ° |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 70-79 (2A klasė) |
| Ilgis | 38.5 mm |
| Aukštis / gylis | 10.2 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Saugos laipsnis (IP) | IP68 |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Spalvos temperatūra | 7500 K |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210368740 |
| Modelis | Žarna |
| Jungties tipas | Kita |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Įrenginio tipas | Įtampą valdantis LED įtaisas |
| Lipnus | Yes |
| Diametras | 18.87 mm |
| Polių skaičius | 2 |
| Su apsauginiu gaubtu | No |
| Tam tikrų segmentų ilgis | 200 mm |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Instaliacijos tipas | Įskaitant praeinamąją instaliaciją |