| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | P541E-C DL 12V 150 100 68 B G1 X |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Plotis | 12 mm |
| Spinduliuotės kampas | 155 ° |
| Ilgis | 48 mm |
| Aukštis / gylis | 9.39 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Saugos laipsnis (IP) | IP68 |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210498041 |
| Modelis | Žarna |
| Jungties tipas | Kita |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Įrenginio tipas | Įtampą valdantis LED įtaisas |
| Lipnus | Yes |
| Polių skaičius | 2 |
| Instaliacijos tipas | Įskaitant praeinamąją instaliaciją |