| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | P212 Eaton Moeller series White moulded range (PREMERA) - Wiring devices |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000013 |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | 1 dalies sulankstomas |
| Be halogeno | Yes |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Montavimo kryptis | Horizontalus |
| RAL numeris (gretimas) | 9016 |
| Tinka instaliaciniam kanalui | No |
| Permatomas | No |
| Paviršiaus tipas | Kilimėlis |
| Įrenginio plotis | 86 mm |
| Įrenginio aukštis | 86 mm |
| Įrenginio gylis | 10 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5010826125806 |
| Pakavimo lygis 2 | 9010238241305 |