| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OX6X115 SHAFT |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Switch Disconnectors Accessories
|
| Kilmės šalis* | EE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Ilgis | 115 mm |
| Kryžminės sekcijos aukštis | 6 mm |
| Kryžminės sekcijos plotis | 6 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 6417019449500 |
| Pakavimo lygis 2 | 6417019449500 |