OTR80GB3M Maintenance switch
EAN: 6417019936017
MPN: 1SCA164361R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTR80GB3M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 80 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 800 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019936017, 6417019936017
Gylis 135
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 2
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 2
Kontrolinio elemento tipas Kita
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 45 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 800 V
Perjungimo galia prie 400 V 45 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 80 A
Aprašymas
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 80A, 45kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Stainless steel enclosure. IP65. Black Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTR series is made of rigid stainless steel, class AISI304. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor and indoor use. The cable entries are of knock out types. N- and PE terminal included.