OTR63GA4M Maintenance switch
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019935874
MPN: 1SCA164347R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTR63GA4M Maintenance switch
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Kilmės šalis* BG
Suderintos sistemos kodas 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 63 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 800 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP65
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 1.5 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019935874, 6417019935874
Kiti techniniai duomenys
Plotis 150
Aukštis 200
Gylis 100
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 3
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Sukamas mygtukas (rankenėlė)
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 30 kW
Kontrolės elemento spalva Raudonas
Tinka priekiniam montavimui No
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 800 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Pilnas prietaisas korpuse
Perjungimo galia prie 400 V 30 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 63 A
NEMA apsaugos laipsnis Kita
Su iš anksto sumontuotu kabeliu No
Aprašymas
Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Stainless steel enclosure. IP65. RedYellow Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTR series is made of rigid stainless steel, class AISI304. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor and indoor use. The cable entries are of knock out types. PE terminal and auxiliary contact included. Can be used in EMC application, if EMC cable glands are used.