OTR125GT4M Maintenance switch
EAN: 6417019936512
MPN: 1SCA164415R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTR125GT4M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 800 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019936512, 6417019936512
Gylis 135
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 4
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 4
Kontrolinio elemento tipas Kita
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 800 V
Perjungimo galia prie 400 V 55 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 125 A
Aprašymas
Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 125A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Stainless steel enclosure. IP65. Black Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking.