OTP80GBA6B Maintenance switch
EAN: 6417019934969
MPN: 1SCA164259R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTP80GBA6B Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 80 A
Polių skaičius 6
Nominali operacinė įtampa 800 V
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 2.5 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019934969, 6417019934969
Gylis 140
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 2
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 2
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Kita
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 45 kW
Kontrolės elemento spalva Raudonas
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 800 V
Perjungimo galia prie 400 V 45 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 80 A
Aprašymas
Maintenance switch, 6-p. 415V AC23 80A, 45kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are for I-flanges and have knock out holes, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal.