OTP16BA3M25 Enclosed Switch Disconnector image 3
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OTP16BA3M25 Enclosed Switch Disconnector thumbnail 3
OTP16BA3M25 Sicherheitsschalter 3-polig 7,5 kW 400V m. rot-gelbem Griff
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019223124
MPN: 1SCA022699R2960
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTP16BA3M25 Enclosed Switch Disconnector
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 25 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 750 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP65
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019223124
Kiti techniniai duomenys
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas No
Integruota variklio pavara No
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Sukamas mygtukas (rankenėlė)
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 7.5 kW
Kontrolės elemento spalva Raudonas
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai No
Tinka tarpiniam montavimui Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 750 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Pilnas prietaisas korpuse
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 16 A
Perjungimo galia prie 400 V 7.5 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 16 A
Atsisiuntimai
Aprašymas
Encl. Switch Disconnector, 3-p. 415V AC23 16A, 7.5kW. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal. Two membrane glands and two pull stoppers included.