OTP125GB4M Maintenance switch
EAN: 6417019935096
MPN: 1SCA164272R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTP125GB4M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 800 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019935096, 6417019935096
Gylis 140
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 4
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 4
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 800 V
Perjungimo galia prie 400 V 55 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 125 A
Aprašymas
Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 125A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Plastic enclosure. IP65. Black Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables and one control cable, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal.