OTP100GB3M Maintenance switch
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019935010
MPN: 1SCA164264R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTP100GB3M Maintenance switch
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 100 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 800 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP65
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 2.5 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019935010, 6417019935010
Kiti techniniai duomenys
Plotis 200
Aukštis 400
Gylis 140
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Sukamas mygtukas (rankenėlė)
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka priekiniam montavimui No
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 800 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Pilnas prietaisas korpuse
Perjungimo galia prie 400 V 55 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 100 A
NEMA apsaugos laipsnis Kita
Su iš anksto sumontuotu kabeliu No
Aprašymas
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 100A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Plastic enclosure. IP65. Black Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables and one control cable, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal.