OTM400E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM400E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM400E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 3
OTM400E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM400E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM400E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 3
OTM315E4CM230C MOTORIZED C/O SWITCH
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019297996
MPN: 1SCA022847R3170
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTM400E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 15 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019297996
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 220 kW
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 400 A
Perjungimo galia prie 400 V 220 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 400 A