OTM315E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM315E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM315E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 3
OTM315E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 4
OTM315E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM315E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM315E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 3
OTM315E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 4
OTM400E3CM230C MOTORIZED C/O SWITCH
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019297958
MPN: 1SCA022847R2790
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTM315E4CM110V MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 15 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019297958
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 160 kW
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 315 A
Perjungimo galia prie 400 V 160 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 315 A