OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM315E2CM230V Lastumschalter m. Mot. 2-polig 315A m. Griff für manuel. Betr.
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019524962
MPN: 1SCA121221R1001
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000216
Polių skaičius 2
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 15 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019524962
Kiti techniniai duomenys
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara Yes
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 160 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso įjungimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 315 A