OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH image 3
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH image 4
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 3
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 4
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019297163
MPN: 1SCA022846R4770
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 8 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019297163
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 140 kW
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 250 A
Perjungimo galia prie 400 V 140 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 250 A