OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 3
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 3
OTM160E3WCM110V MOTORIZED C/O SWITCH
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019297064
MPN: 1SCA022846R3700
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 8-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000216
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 8 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019297064
Kiti techniniai duomenys
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara Yes
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso įjungimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 200 A
Perjungimo galia prie 400 V 110 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 200 A