OTL100GT4M Maintenance switch
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019935669
MPN: 1SCA164330R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTL100GT4M Maintenance switch
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Kilmės šalis* BG
Suderintos sistemos kodas 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 100 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 800 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP65
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 2.5 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019935669, 6417019935669
Kiti techniniai duomenys
Plotis 200
Aukštis 300
Gylis 135
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 4
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 4
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Kita
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka priekiniam montavimui No
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 800 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Pilnas prietaisas korpuse
Perjungimo galia prie 400 V 55 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 100 A
NEMA apsaugos laipsnis Kita
Su iš anksto sumontuotu kabeliu No
Aprašymas
Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 100A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Steel sheet enclosure. IP65. Black Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTL series is made of rigid alu-zinc coated steel with polyester powder coating. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor use with respect to exposure to Ultraviolet Light, Water exposure and Immersion in accordance with UL746C. The cable entries are of knock out types. PE terminal included.