| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CV Power supplies with DALI 160/220-240/ 24 2CH DT6/8 G3 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
LED tvarkyklės
|
| Kilmės šalis* | BG |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002710 |
| Plotis | 50 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Korpusas | Plastikinis korpusas |
| Ilgis | 300 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Tinka pastoviai srovei | No |
| Tinka pastoviai įtampai | Yes |
| Be neryškių funkcijų | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4062172274326, 4062172274326 |
| Pakavimo lygis 2 | 4062172274333 |
| Pakavimo lygis 3 | 4062172274326 |
| Saugos klasė | II |
| Modelis | Dinaminis |
| Tinka naudoti lauke | No |
| Tinka nuolatineu įtampai (pagrindinis puslapis) | Yes |
| Nuolatinio šviesos srauto valdymas | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | Yes |
| Reguliavimas 0-10 V | No |
| Blankus apšvietimas 1-10 V | No |
| Tamsos DALI | Yes |
| Tamsos DMX | No |
| Į prietaisą integruotas tamsos potenciometras | No |
| Sumažintas GPRS | No |
| Apšvietimo linijos jungiklis | No |
| Specifiškas tamsus gamintojas | No |
| Tamsos maitinimo įtampos moduliacija | No |
| Neryškus fazės nutrūkimas | No |
| Neryškus fazės dalijimas | No |
| Programuojamas silpnėjimas | Yes |
| Radijo dažnio reguliavimas | No |
| Reguliavimas sinusinei bangai sumažinti | No |
| Pritemdymo palytėjimas ir pritemdymas | Yes |
| Tamsos Zigbee | No |
| Reguliavimas su nuspaudžiamuoju mygtuku | No |
| DSI reguliavimas | No |
| Veikimas per Bluetooth | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |