OTE90A6M EMC safety switch image 2
MD99 thumbnail 1
OTE90A6M EMC safety switch thumbnail 2
OTE90A6M EMV-Sicherheitsschalter 6-polig 45 kW 400V m. rot-gelbem Griff
EAN: 6417019274843
MPN: 1SCA022812R6880
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTE90A6M EMC safety switch
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 135 A
Polių skaičius 6
Nominali operacinė įtampa 750 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP65
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019274843
Kiti techniniai duomenys
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas No
Integruota variklio pavara No
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 45 kW
Kontrolės elemento spalva Raudonas
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai No
Tinka tarpiniam montavimui Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 750 V
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 125 A
Perjungimo galia prie 400 V 45 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 90 A
Atsisiuntimai
Aprašymas
EMC safety switch, 6-p. 415V AC23 90A, 45kW. Mounted auxiliary contact: 1NO0NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTE series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables and one control cable, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal. The EMC protection is utilized by a metal plate in the bottom, connected to the cable shield with clamps, included in the delivery. No EMC glands needed.