| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OTBL C 1X26/220 20X1 OSRAM |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8504 1080 00 |
| ETIM | EC001497 |
| Plotis | 40 mm |
| Tinka lempos galiai | 26 W |
| Ilgis | 155 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Tinkamas lempų skaičius | 1 |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321121714 |