OTA63GS3YX ATEX EMC maintenance switch
EAN: 6417019936406
MPN: 1SCA164401R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OTA63GS3YX ATEX EMC maintenance switch
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 63 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 800 V
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 1.5 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019936406, 6417019936406
Gylis 118
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 2
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 2
Kontrolinio elemento tipas Kita
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 30 kW
Kontrolės elemento spalva Raudonas
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 800 V
Perjungimo galia prie 400 V 30 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 63 A