OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH image 1
OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH image 2
OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH thumbnail 1
OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH thumbnail 2
OT400U04C CHANGE-OVER SWITCH
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 6417019251653
MPN: 1SCA022771R2300
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 400 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019251653
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso įjungimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 400 A
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 400 A
NEMA apsaugos laipsnis 1
Atsisiuntimai
Aprašymas
400A, 4 pole manual change-over switch including a black plastic IP65 I-0-II pistol type handle (see the table below), shaft and bolt set for the cable connection. Handle padlockable in the 0-position, door interlock in the I- and II- positions and when padlocked. UL version