OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OS250D02 SWITCH FUSE
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019242613
MPN: 1SCA022747R6490
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 400 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) Kita
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019242613
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 220 kW
Tinka montavimui ant žemės Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V