OT400E22YP BY-PASS SWITCH image 1
OT400E22YP Bypass-Schalter 4-polig 400A m. Griff u. Welle
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 6417019543710
MPN: 1SCA123587R1001
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT400E22YP BY-PASS SWITCH
ETIM EC000216
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019543710
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 220 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso įjungimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 400 A
Perjungimo galia prie 400 V 220 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 400 A