OT400E04P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT400E04P SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT400E04P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT400E04P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT400E04P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT400E04P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT315E04P SWITCH-DISCONNECTOR
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019230788
MPN: 1SCA022719R1810
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT400E04P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 400 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) Kita
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019230788
Kiti techniniai duomenys
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 220 kW
Užblokuojamas Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 230 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės Yes
Tinka priekiniam montavimui No
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 400 A
Perjungimo galia prie 400 V 230 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 400 A