OT400E03K SWITCH-DISCONNECTOR image 1
MD01 image 2
OT400E03K SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT400E03K SWITCH-DISCONNECTOR image 4
OT400E03K SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OT400E03K SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT400E03K SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 4
OT250E04K SWITCH-DISCONNECTOR
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019249322
MPN: 1SCA022763R5390
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT400E03K SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 400 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) Kita
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 15 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019249322
Kiti techniniai duomenys
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 220 kW
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 230 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės Yes
Tinka priekiniam montavimui No
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 400 A
Perjungimo galia prie 400 V 230 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 400 A