OT315E04YP BY-PASS SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OT315E04YP BY-PASS SWITCH thumbnail 2
OT315E04YP Bypass-Schalter 4-polig 315A m. Griff u. Welle
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019543673
MPN: 1SCA123583R1001
Dėžė: 1
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT315E04YP BY-PASS SWITCH
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019543673
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 160 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso įjungimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 315 A
Perjungimo galia prie 400 V 160 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 315 A