OT250KFCC4A Safety switch image 3
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
OT250KFCC4A Safety switch thumbnail 3
OT250KFCC4A Sicherheitsschalter 4-polig 132 kW 400V m. rot-gelbem Griff
EAN: 6417019241869
MPN: 1SCA022745R6540
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT250KFCC4A Safety switch
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 250 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP65
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019241869
Kiti techniniai duomenys
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas No
Integruota variklio pavara No
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 132 kW
Kontrolės elemento spalva Raudonas
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai No
Tinka tarpiniam montavimui Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Pilnas prietaisas korpuse
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 250 A
Perjungimo galia prie 400 V 132 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 250 A
Atsisiuntimai
Aprašymas
Safety switch, 4-p. 415V AC23 250A, 132kW. Mounted auxiliary contact: 2NO1NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OT series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries knock out types for II-flanges. Cables can be inserted from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be defeated. PE terminals included.