OT250E40P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT250E40P SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT250E40P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT250E40P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT250E30P SWITCH-DISCONNECTOR
EAN: 6417019231563
MPN: 1SCA022720R8480
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT250E40P SWITCH-DISCONNECTOR
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 250 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) Kita
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 8 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019231563
Kiti techniniai duomenys
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 140 kW
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 145 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės Yes
Tinka priekiniam montavimui No
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 250 A
Perjungimo galia prie 400 V 145 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 250 A