OT200U30 SWITCH-DISCONNECTOR image 1
MD01 image 2
OT200U30 SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT200U30 SWITCH-DISCONNECTOR image 4
OT200U30 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OT200U30 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT200U30 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 4
OT200U04 SWITCH-DISCONNECTOR
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019232676
MPN: 1SCA022723R0570
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT200U30 SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 200 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019232676
Užblokuojamas No
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Tinka montavimui ant žemės Yes
Tinka priekiniam montavimui No
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
Perjungimo galia prie 400 V 110 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 250 A