OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
MD01 image 2
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR image 4
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 4
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019231778
MPN: 1SCA022721R4020
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 200 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019231778
Kiti techniniai duomenys
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 110 kW
Užblokuojamas Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės Yes
Tinka priekiniam montavimui No
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 200 A
Perjungimo galia prie 400 V 110 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 200 A