OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
MD01 image 2
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 4
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 4
OS200B22N2P SWITCH FUSE
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019231761
MPN: 1SCA022721R3990
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 200 A
Polių skaičius 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019231761
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Tinka montavimui ant žemės Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V