OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
MD01 thumbnail 1
OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OS125GD12 SWITCH FUSE
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019480121
MPN: 1SCA115708R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 1250 A
Polių skaičius 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019480121
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 710 kW
Tinka montavimui ant žemės Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V