| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Oświetlenie przemyslowe |
| Prekės ženklas | PCE |
| ETIM | EC000347 |
| Lempa | Fluorescencinė lempa |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Spalvos temperatūra | 840 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 48 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082050315 |
| Su jungiamuoju kabeliu ir kištuku | Yes |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Tinka lempos galiai | 24 W |
| Su jungikliu | Yes |
| Su CEE kištuku | No |
| Su apsauginiu gaubtu | Yes |
| Su lempa | Yes |
| Tinka įvairioms lempoms | 2 |
| Šviesos spalva | Baltas |