| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Oświetlenie przemyslowe |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000694 |
| Plotis | 115 mm |
| Ilgis | 100 mm |
| Aukštis / gylis | 231 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 24 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082027584 |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Įkraunamas | Yes |
| Įmontuota įkrovimo grandinė | No |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Tinka avariniam apšvietimui | No |
| Su lempa | Yes |
| Pagrindinės lempos mirksinčios šviesos funkcija | No |
| Antrinės lempos mirksinčios šviesos funkcija | No |
| Pagrindinė lempa | Nekeičiamas LED |
| Pagrindinės lempos galia vatais | 15 W |
| Papildomos lempos galia vatais | 0 W |
| Papildoma lempa | Kita |