| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OSRAM® BLUE 9 W/79 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 4900 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Bendras ilgis | 165.5 mm |
| Diametras | 12 mm |
| Lempos įtampa | 60 V |
| Lempos galia | 9 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321772220 |
| Pakavimo lygis 2 | 4008321772237 |
| Šalta šviesa | No |