| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OSRAM® BLUE 8 W/78 G5 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 4900 00 |
| ETIM | EC002962 |
| Lizdas | G5 |
| Užtamsinamas | No |
| Bendras ilgis | 288 mm |
| Diametras | 16 mm |
| Juoda lempa | No |
| Tinka orui dezinfekuoti | No |
| Tinka asmeninei gerovei | No |
| Tinka vabzdžių gaudyklei | No |
| Tinka taikymui medicinoje | No |
| Tinka reprografijai | No |
| Saulės rauginimas, įdegis | No |
| Tinkamas vandeniui dezinfekuoti | No |
| Lempos galia | 8 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899304574 |
| Pakavimo lygis 2 | 4052899304581 |
| Integruotas starteris | No |
| Reikalingas išorinis įdegiklis | No |
| Reikalingas išorinis balastas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 5000 h |
| Gyvsidabrio kiekis | 2.5 mg |