| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HQL LED PRO 6000 lm 41 W/4000 K E40 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | D |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1157794 |
| Lizdas | E40 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos forma | Kita |
| Dangčio tipas | Apšerkšnijęs |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 41 W |
| Šviesos srautas | 6000 lm |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075766037 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075766044 |
| Pakavimo lygis 3 | 4058075766037 |
| Spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | D |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Neutralus 3300-5300 K |
| Galimas IFTTT palaikymas | Yes |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG0 |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | D |
LED replacement for HID lamps for outdoor application. Product features: Replacement for HQL: Suitable for operation with conventional control gear (CCG) for HQL or 230 V mains. Replacement for other HID: Suitable for operation with line voltage without control gear. Power factor: 0.9. Type of protection: IP65. High surge protection: up to 6 kV (L-N). Product benefits: Saves up to 78 % energy when used as replacement for mercury vapor lamps (HQL). Low maintenance costs thanks to long lifetime. Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: Streets. Area lighting. Pedestrian zones. Parks. Outdoor applications only in suitable luminaires.