| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OSRAM DULUX® SUPERSTAR MINI TWIST 8 W/827 E27 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Lizdas | E27 |
| Šviesos srautas | 430 lm |
| Užtamsinamas | No |
| Bendras ilgis | 88 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 41 mm |
| Lempos įtampa | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899202207 |
| Pakavimo lygis 2 | 4052899202214 |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Integruotas prieblandos daviklis | No |
| Tinka avariniam maitinimui su DC tiekimu | No |
| Tinka dažnam perjunginėjimui | No |
| Naudojimas lauke | No |
| Šviesos spalva | 827 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 10000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 8 kWh |