| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OSRAM DULUX© STICK 15 W/6500K 220?240 V E27 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Lempos galia | 15 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321360779 |