| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | #OSRAM disch.lamp sodium VIALOX NAV-E 100W E40 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000821 |
| Lizdas | E40 |
| Spalvos temperatūra | 2050 K |
| Lempos galia | 100 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321087300 |