921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM image 1
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM image 2
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM thumbnail 1
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM thumbnail 2
921DRP LED W16W W2.1X9.5d 12V 3W Red Blister 2pcs
Minimalus užsakymo kiekis: 5 Prekyba nutraukta
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4062172160155
MPN: 4062172160155
Pakuotė: 1
Dėžė: 2
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas 921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM
Prekės ženklas OSRAM
Kategorijos Automobiliu lemputes
W2.1x9.5d lemputės
Kilmės šalis* CN
ETIM EC000696
Lizdas W2.1x9.5d
Šviesos srautas 0 lm
Bendras ilgis 35.7 mm
Diametras 11 mm
Technologija Šviesos diodas
Standartinis rodmuo (ECE) Be ECE kategorijos
Lempos įtampa 12 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4062172160155
Pakavimo lygis 2 4062172160155
Kiti techniniai duomenys
Spalva Kita
Srovės stipris 0 A
Lempos efektyvumas 0 lm/W
Šviesos stipris 0 cd
Tinka geležinkelių eismui No
Siūlų skaičius 0
1 lempos maitinimo siūlas 3 W
2 lempos maitinimo siūlas 0 W