| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OSP 0012 Toilet orientation sign |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Žymėjimas, dokumentacija ir priedai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8310 0000 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Lipnus | No |
| Tekstas | Piktograma |
| Pakavimo lygis 1 | 4015739326921 |
| Plotis | 154 mm |
| Be halogeno | No |
| Aukštis | 11 mm |
| Ilgis | 154 mm |
| Magnetinis | No |
| Permatomas | No |
| Fluorescencinis | No |