OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 3
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 3
OT160E33CP CHANGE-OVER SWITCH
EAN: 6417019504889
MPN: 1SCA118822R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 4
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V