OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
EAN: 6417019505039
MPN: 1SCA118828R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 4
Tinka saugikliams NH000, NH00
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019505039
Kiti techniniai duomenys
Kabelio įeiga Kita
Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq 80 kA
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 5 kA
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekinio montavimo 4 skylėms No
Tinka magistralės jungties montavimui Yes
Su apsauga nuo klaidų Yes
Variklio pavara - pasirinktina No
Valdymo elemento padėtis Į KAIRĘ
Su įrengtomis jungtimis Yes
Atsisiuntimai
Aprašymas
Including a handle for manual operation, bolt kit with nut and washers for all terminals (100A…1250A), male connectors for control circuit and a handle and spare fuse storage clip.