OSM1250DA3N3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OSM1250DA3N3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM1250DA3N3M230C Lasttrennsch. m. Mot. 3-pol. 1250A m. Griff für manuel. Betr.
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019452418
MPN: 1SCA112544R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OSM1250DA3N3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 1250 A
Polių skaičius 3
Tinka saugikliams NH4a
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 1000 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6417019452418
Kiti techniniai duomenys
Kabelio įeiga Kita
Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq 80 kA
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 40 kA
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekinio montavimo 4 skylėms No
Tinka magistralės jungties montavimui Yes
Su apsauga nuo klaidų Yes
Variklio pavara - pasirinktina No
Valdymo elemento padėtis Į KAIRĘ
Su įrengtomis jungtimis Yes
Atsisiuntimai
Aprašymas
Including a handle for manual operation, bolt kit with nut and washers for all terminals (100A…1250A), male connectors for control circuit and a handle and spare fuse storage clip.