| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OSISENSE XG RFID TAG DIAM12 1KBYTE |
| Prekės ženklas | Telemecanique |
| Kategorijos |
RFID pakabukas
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Dažnio diapazonas | 0-13.56 MHz |
| Radijo bangų protokolas | ISO 15693 |
| Maks. perdavimo diapazonas | 20 mm |
| Atminties tipas | FRAM/EEPROM |
| Pakavimo lygis 1 | 3389119061827 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 8 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Svoris | 20 g |
| Diametras | 12 mm |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |