OS800D04N2K SWITCH FUSE image 1
OS800D04N2K Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 800A m. direkt mon. Griff
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019419510
MPN: 1SCA108722R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS800D04N2K SWITCH FUSE
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 720 A
Polių skaičius 4
Tinka saugikliams NH3
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 710 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V